96Bets10.com Giriş Adresi ve 20.000TL Ödüllü Türk Pokeri

96Bets10.com Giriş Adresi ve 20.000TL Ödüllü Türk Pokeri

96Bets10.com Giriş Adresi ve 20.000TL Ödüllü Türk Pokeri

Çok yakında 96Bets10.com Yeni Adresi ile yayında, sende kazanmak için adresi ne oldu yazısına takılma, sayfamızdan ayrılma.

Sizlerle beraber yazılarımıza her gün devam ederken aynı zamanda takiplerinizin sonucunu da bonus kampanyaları ile aldığınızı biliyorum. Vermiş olduğunuz ilgi ve alaka için çok teşekkür ederim.

96Bets10.com Giriş Adresi ve 20.000TL Ödüllü Türk Pokeri

Giriş için durma tıkla

Bets10 Giriş Tıkla

Akıllı linklerle hayatını kolaylaştır https://www.bets10up.com tıkla, girişini adres ne oldu diye düşünmeden yap. 

Yazılarımı takip edenler bilir, güncelliğimi adreslerle korurken aynı zamanda da günlük yazılardan da mahrum bırakmam. Hayata kazanırken eğlenmek ve yanındakileri eğlendirmek de lazımdır. Geçenlerde twitter da dolaşıyorum, Yıldız Tilbe hakkında bir yorum gördüm. ” Yıldız Tilbe’yi getirmişler o ses’e, bölgesel amatör ligi takımları arasında Real Madrid gibi duruyor.” Mizah anlayışımız almış başını gitmiş. Retweetleyip arada bakıp bakıp gülüyorum.

Sonra gençliğime damga vuran şarkısı geldi. Ahh dedim Yıldız sen değil misin her aşk acımı saran, sözleriyle dünyamı kaydıran. Hele ki bir şarkısı var, Bets10 uyarladığım ve ağzımdan hiç düşmeyen.

”Kalbim duraksız haykırışlarda
Ne yapsan ayrılamam Bets10’dan asla
Hafife alma bahis aşkı vurur insana
Bu kadar kolay sanma Bets10’um.”

Artık bu kadar Yıldız Tilbe yeter biraz da bonus kampanyası hakkında bilgi verelim değil mi? Bets10’da türk pokeri şampiyonası devam ediyor. Katılmak için geç değil. Hala daha bu şampiyonaya katılma fırsatın var. Kaçırma. Bets10 sayfasında kampanya hakkında durusunu şu şekilde yaptı.

20.000 TL ÖDÜLLÜ TÜRK POKERİ ŞAMPİYONASI

Bets10 Türk Pokeri her ay tam 20.000 TL ödül dağıtıyor!

Topladığınız puanlar size muhteşem nakit ödüller kazandırıyor!
Türk Pokeri Şampiyonasında amacınız, puanları toplayarak sıralamada yerinizi almak. Puanları toplayın, her 15 günde bir başlayan şampiyonada sıralamaya girin ve ayda iki kez verilen ödüllerden payınıza düşeni alın!

Kampanya şartları hemen aşağıda. 

  • Türk Pokeri Şampiyonası her ay iki ayrı devrede yapılır.
  • İlk devre ayın ilk günü saat 00:01′de başlar ve ayın 15. günü günü saat 23:59’da sonra erer.
  • İkinci devre ayın 16. günü saat 00:01′de başlar ve ayın son günü günü saat 23:59’da sonra erer.
  • Yukarıdaki tabloda belirtilen ödüller her bir devre için ayrı ayrı olmak üzere bir ay içerisinde toplamda iki defa verilir.
  • Bıraktığınız her 1 TL Rake 1 poker puanına eşittir. Sıralamada belirtilen “% Puan” hesaplaması yapılırken en yüksek puana sahip oyuncunun puanı 100 olarak alınır ve diğer oyuncuların puanları birincinin puanının yüzdesi olarak yazılır.
  • Şampiyona sıralaması her Pazartesi saat 19:00’a kadar güncellenir. 
  • Bu kampanyadan her müşteri bir ay içerisinde her devrede yalnızca bir kez olmak üzere toplamda iki kez faydalanabilir.
  • İlk devre ödülleri ayın 20. günü saat 19:00′a kadar, ikinci devre ödülleri bir sonraki ayın 5. günü saat 19:00′a kadar ödenir.

Bets10’a üye değil misin? O zaman hemen üyel ol. Yandaki linki sıkla ve nasıl üye olunacağı hakkında bilgi al. https://www.21bets10.xyz/bets10-sitesine-kayit-resimli-anlatim/

Yoksa sen hala Poker ne diyenlerden misin? O zaman hemen aşağıdaki linki tıkla.

https://77-bets10.com

Kazanmak için sende Bets10’la. 

Güncelleme : 31.05.2018

Bunlar da hoşunuza gidebilir...